• foto

O penzionu

Rádi vás přivítáme v nově otevřeném Penzionu U Moravců v Klentnici, malebné vesničce na Pálavě, 4 km od Mikulova na jižní Moravě.

Tato lokalita, jenž je díky teplému bioklimatu přirovnávána ke slunnému Středomoří, je turisticky vyhledávána pro strávení ideální aktivní i pasivní dovolené. Poznávát můžete mnoho přírodních a historických krás a památek. Klentnice, stejně jako v blízkém okolí známá města Lednice, Valtice a Mikulov, je součástí unikátního Lednicko-valtického areálu, památky UNESCO.

Přímo nad naší vesničkou Klentnice se nachází Sirotčí hrádek s výhledem na celou krajinu s viditelností až 50 km. Sportovci ocení možnost využití cyklotras, které vedou až do nedalekého Rakouska. V blízkých Pasohlávkách můžete navštívit jedinečný vodní svět Aqualand Moravia. Máte raději přírodní koupání? Tak to vás okouzlí vápencový lom v Mikulově. Milovníci vína si přijdou na své ve vinných sklípcích s možností ochutnávky.

Penzion U Moravců se nachází v tiché uličce mimo hlavní komunikaci. V komorní atmosféře penzionu přivítáme návštěvníky, kteří hledají klid, relax i možnost zábavy. Kromě pokojů s balkónem, nabízíme také posezení s vyhlídkou na velké terase 100 m2, s krytou pergolou až pro 10 lidí a houpací lavicí pro 3 lidi. Vyhlídka z terasy je jedna z nejkrásnějších v Klentnici, a to na oboru, Nové Mlýny i hrad Děvičky.

Ubytování ve čtyřech pokojích - dva pokoje jsou 2 až 3 lůžkové, jeden pokoj 2 až 4 lůžkový a jeden pokoj 2 lůžkový:

  • Pokoj č. 1 a č. 2: dva pokoje 2 - 3 lůžkové jsou s dvoulůžkem a jedním samostatným lůžkem.
  • Pokoje mají velký balkón s posezením a vyhlídkou.
  • Pokoj č. 3: Třetí pokoj s 2 - 4 lůžky nabízí oddělené postele a je jako jediný bez balkónu.
  • Pokoj č. 4: Se dvěma lůžky a příslušenstvím.

  • Rozloha každého pokoje je 20m2.
  • V každém pokoji se nachází klimatizace. 

Všechny pokoje mají koupelnu s kompletním hygienickým vybavením. K dispozici je kuchyňka, venkovní gril, zahrada s vinohradem i dětský koutek. Dále nabízíme posezení ve vinném sklípku s ochutnávkou vína.

Celková kapacita penzionu max. 12 osob.

Další informace:

  • Možnost parkování je u penzionu i na uzamčeném parkovišti. Úschovna kol je přímo v penzionu.
  • Vnitřní prostory penzionu jsou nekuřácké.
  • Pobyt je možný pouze bez domácích mazlíčků.

Ubytování je k dispozici od dubna do října. Dle dohody i mimo tento termín.

Nástup je možný od 14:00 h a odjezd v 10:00 h.

Cena na osobu od 2 nocí je 990 Kč a cena za 1 noc je 1300 Kč. Ceny jsou uvedeny včetně 15% DPH a poplatku obce. Děti bez nároku na lůžko mají pobyt zdarma.

Pro rezervaci nás můžete kontaktovat na náš email Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonní čísla: +420 777 306 499, +421 911 620 615.

Balkón
Tří pokoje
Kapacita
Vyhlídka
Fotka 2
Koupelna
Kuchyňka
Parkování
Terasa a gril
21
6
25
17
Ochutnavka vín
16

 

Penzion U Moravců
Klentnice 69
692 01 Klentnice

MUDr. Luba Moravcová a Ing. Miloslav Moravec
+420 777 306 499
, +421 911 620 615
Rezervace: info@penzionumoravcu.cz